Strona główna Lokaty Najlepsze lokaty w Banku Millennium

Najlepsze lokaty w Banku Millennium

0
Najlepsze lokaty w Banku Millennium

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

Bank Millennium ma w swojej ofercie ciekawą propozycję lokaty urodzinowej. Założymy ją dysponując oszczędnościami rzędu od 500 do 10 000 złotych. Jest to lokata miesięczna z oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Można skorzystać z oferty tylko raz. Warunkiem uruchomienia lokaty urodzinowej jest posiadanie w Banku Millennium konta osobistego. Jest to lokata jaką otworzymy przez aplikację mobilną i jest ona dostępna przez okres trzydziestu dni od urodzin.

Lokata mobilna i lokata super procent w Banku Millennium.

Lokata mobilna jest depozytem, jaki można założyć mając od 500 do 10 000 złotych. Jest to lokata trzymiesięczna z oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 2,25%. Z tej oferty tak jak i z lokaty urodzinowej możemy skorzystać tylko raz i co ważne trzeba posiadać w banku konto osobiste. Mamy możliwość uruchomienia lokaty przez aplikację mobilną. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci zaczynający przygodę z Bankiem Millennium jak i klienci obecni. W danym okresie klient może posiadać tylko jedną taką lokatę. Korzystając z Rozszerzonej Rzeczywistości bank może nam zwiększyć oprocentowanie o 0,25 punktu procentowego. Odsetki na tej lokacie kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego i jeżeli zerwiemy lokatę przed zakończeniem tego okresu czeka nas całkowita utrata zgromadzonych odsetek. Wpłacając na okres trzech miesięcy na lokatę mobilną kwotę 10 000 złotych, oprocentowanie będzie równe 2,25% w skali roku. Taka lokata da nam osiągnąć zysk netto w wysokości prawie 45 złotych. Lokata Super Procent to kolejna z ofert jakie proponuje wszystkim swoim klientom Bank Millennium. Jest to lokata bankowa bez konta osobistego, jaką możemy założyć od 1 000 złotych. Depozyt możemy założyć online, w oddziale lub za pośrednictwem Tele Millennium. Jeżeli klient założy taką lokatę na okres trzech miesięcy z wpłatą równą 10 000 złotych, bank zaoferuje mu stałe oprocentowanie w wysokości 1,05% w skali roku. Taka lokata pozwoli nam osiągnąć zysk netto w wysokości 20,97 złotych.

Lokata Millenet i lokata Millennium.

Lokata Millenet może zostać założona już przy minimalnej kwocie 500 złotych. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci banku zarówno ci nowi jak i obecni, ale pod warunkiem, że posiadają w Banku Millennium konto osobiste. Depozyt możemy założyć online lub poprzez aplikację mobilną. Zakładając lokatę Millenet na okres od 62-123 dni będzie ona oprocentowana na 1% w skali roku i da zysk netto w wysokości 13,78 złotych przy minimalnej liczbie dni i przy wpłacie na lokatę w wysokości 10 000 złotych. Ta sama lokata założona na okres od 1 do 61 będzie oprocentowana na 0,60% w skali roku. Za jeden dzień zarobimy 0,12 złotych. Ciekawą propozycją jest również Lokata Millennium, którą założymy od 500 złotych. Można otworzyć lokatę w oddziale lub za pośrednictwem Tele Millennium, ale tylko wtedy, kiedy ma się założone w banku konto. Całkowita utrata odsetek to kara za zerwanie lokaty przed czasem. Nasz wkład wniesiony na lokaty w Banku Millennium objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Korzystając z oferty lokaty Millennium z okresem trwania od 1 do 366 dni mamy gwarantowane stałe oprocentowanie w wysokości 0,50% w skali roku. Zakładając depozyt na kwotę 10 000 złotych po jednym dniu będziemy mieć 0,10 złotych zysku netto. Nie jest to duża suma, a dla wielu jak nie dla wszystkich żadna. Taka lokata będzie miała tak naprawdę za zadanie chronić nasze oszczędności przed inflacją. Zarobek na niej będzie niemalże zerowy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.