Najlepsze lokaty w Banku Millennium

0
123

Lokata Urodzinowa w Banku Millennium.

Bank Millennium ma w swojej ofercie ciekawą propozycję lokaty urodzinowej. Założymy ją dysponując oszczędnościami rzędu od 500 do 10 000 złotych. Jest to lokata miesięczna z oprocentowaniem w wysokości 3% w skali roku. Można skorzystać z oferty tylko raz. Warunkiem uruchomienia lokaty urodzinowej jest posiadanie w Banku Millennium konta osobistego. Jest to lokata jaką otworzymy przez aplikację mobilną i jest ona dostępna przez okres trzydziestu dni od urodzin.

Lokata mobilna i lokata super procent w Banku Millennium.

Lokata mobilna jest depozytem, jaki można założyć mając od 500 do 10 000 złotych. Jest to lokata trzymiesięczna z oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 2,25%. Z tej oferty tak jak i z lokaty urodzinowej możemy skorzystać tylko raz i co ważne trzeba posiadać w banku konto osobiste. Mamy możliwość uruchomienia lokaty przez aplikację mobilną. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi klienci zaczynający przygodę z Bankiem Millennium jak i klienci obecni. W danym okresie klient może posiadać tylko jedną taką lokatę. Korzystając z Rozszerzonej Rzeczywistości bank może nam zwiększyć oprocentowanie o 0,25 punktu procentowego. Odsetki na tej lokacie kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego i jeżeli zerwiemy lokatę przed zakończeniem tego okresu czeka nas całkowita utrata zgromadzonych odsetek. Wpłacając na okres trzech miesięcy na lokatę mobilną kwotę 10 000 złotych, oprocentowanie będzie równe 2,25% w skali roku. Taka lokata da nam osiągnąć zysk netto w wysokości prawie 45 złotych. Lokata Super Procent to kolejna z ofert jakie proponuje wszystkim swoim klientom Bank Millennium. Jest to lokata bankowa bez konta osobistego, jaką możemy założyć od 1 000 złotych. Depozyt możemy założyć online, w oddziale lub za pośrednictwem Tele Millennium. Jeżeli klient założy taką lokatę na okres trzech miesięcy z wpłatą równą 10 000 złotych, bank zaoferuje mu stałe oprocentowanie w wysokości 1,05% w skali roku. Taka lokata pozwoli nam osiągnąć zysk netto w wysokości 20,97 złotych.

Lokata Millenet i lokata Millennium.

Lokata Millenet może zostać założona już przy minimalnej kwocie 500 złotych. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci banku zarówno ci nowi jak i obecni, ale pod warunkiem, że posiadają w Banku Millennium konto osobiste. Depozyt możemy założyć online lub poprzez aplikację mobilną. Zakładając lokatę Millenet na okres od 62-123 dni będzie ona oprocentowana na 1% w skali roku i da zysk netto w wysokości 13,78 złotych przy minimalnej liczbie dni i przy wpłacie na lokatę w wysokości 10 000 złotych. Ta sama lokata założona na okres od 1 do 61 będzie oprocentowana na 0,60% w skali roku. Za jeden dzień zarobimy 0,12 złotych. Ciekawą propozycją jest również Lokata Millennium, którą założymy od 500 złotych. Można otworzyć lokatę w oddziale lub za pośrednictwem Tele Millennium, ale tylko wtedy, kiedy ma się założone w banku konto. Całkowita utrata odsetek to kara za zerwanie lokaty przed czasem. Nasz wkład wniesiony na lokaty w Banku Millennium objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Korzystając z oferty lokaty Millennium z okresem trwania od 1 do 366 dni mamy gwarantowane stałe oprocentowanie w wysokości 0,50% w skali roku. Zakładając depozyt na kwotę 10 000 złotych po jednym dniu będziemy mieć 0,10 złotych zysku netto. Nie jest to duża suma, a dla wielu jak nie dla wszystkich żadna. Taka lokata będzie miała tak naprawdę za zadanie chronić nasze oszczędności przed inflacją. Zarobek na niej będzie niemalże zerowy.