Wskazówki dotyczące znalezienia najlepszej pożyczki dla nieruchomości inwestycyjnych

0
82

Jednym ze sposobów na znalezienie najlepszej pożyczki na nieruchomości inwestycyjne jest przyjrzenie się kredytom na wynajem. Wszystko zaczyna się od znajomości pożyczek, na które możesz sobie pozwolić. Gdy masz zrozumienie tego, można zacząć wstukiwać numerki w kalkulator kredyt nieruchomości inwestycyjnych, aby sprawdzić, która hipoteka jest najlepsza.

Najlepsza pożyczka na inwestycje

1. Wynik kredytowy

Pożyczki zazwyczaj wymagają kredytu co najmniej 620. Jeśli jednak planujesz wybrać pożyczkę inwestora, musisz mieć punktację kredytową w wysokości 680.

2. Osobisty vs Biznesowy

Najlepiej ubiegać się o pożyczkę pod własnym imieniem. Jednym z powodów są niższe stawki. Typowy kredyt hipoteczny ma stawki od 3% -4,5%. Jednak kredyt hipoteczny w ramach podmiotu gospodarczego jest podwójny, na poziomie 6,5% -12%. Weź to pod uwagę przy następnym szukaniu najlepszej pożyczki na nieruchomości inwestycyjne.

3. Poznaj swój cel inwestycyjny

Takie podejście pozwala to na otrzymanie zysku w ryczałcie w przeciwieństwie do czeku na miesięczne wydatki. Pamiętaj tylko, że pożyczki te zazwyczaj mają stałą stopę procentową. Niektóre mogą osiągnąć nawet o 18%. Mając to na uwadze, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na stopę procentową, gdy myślisz o cenie sprzedaży dla nowo wyremontowanej nieruchomości.

4. Lokalne banki

Nie lekceważcie lokalnych banków. Mogą być w stanie zapewnić większą elastyczność w odniesieniu do stawek i warunków płatności. Jednym z powodów, dla których są bardziej prawdopodobne, jest fakt iż są często zainteresowanie inwestowaniem w nieruchomości lokalne.

5. Obecny kapitał własny

Jeśli masz szczęście, możesz być w stanie spłacić część swojej nieruchomości inwestycyjnej bieżącym kapitałem domowym. Słowo ostrzeżenia! Ta opcja może wydawać się kusząca, ale również ryzykujesz swój obecny dom jako zabezpieczenie pożyczki. Najlepiej skonsultować się z konsultantem hipotecznym na ten temat.

6. Numery skrajne a najlepsza pożyczka na inwestycje

Takie podejście pomoże Ci zidentyfikować, czy oferowana hipoteka to dobra sprawa. Jedynym sposobem na to jest skorzystanie z pomocy kalkulatora nieruchomości. Będzie on służył jako przewodnik i pokaże ci numery, które warto zauważyć. Niektóre z nich są szacunkiem rocznego dochodu netto i okresu zwrotu z inwestycji (ROI).

7. Zrezygnować z zaliczki?

Im większa zaliczka, tym bardziej elastyczna może być Twoja stopa procentowa. Mówiąc to, lepiej zacząć oszczędzać, jak tylko będzie to możliwe. Nigdy nie wiadomo, jakie możliwości pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Najlepsza pożyczka na nieruchomość inwestycyjną nigdy nie jest rozwiązaniem tylko dla jednego osobnika. W końcu kredyty hipoteczne muszą uwzględniać pewne czynniki, takie jak możliwości finansowe i preferencje płatności. Czekanie i poszukiwanie będzie warte znalezienia kredytu który nadaje się idealnie dla Ciebie.

A jakie są Twoje wskazówki dotyczące znalezienia najlepszej pożyczki dla nieruchomości inwestycyjnych?